Ramazan Şimşek esnafı uyardı

RAMAZAN ŞİMŞEK ESNAFI UYARDI

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, maske ve mesafe denetimi yaparak, salgın tedbirleri konusunda vatandaşları ve esnafı uyardı.

BAŞKAN ŞİMŞEK’DEN SOSYAL MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan kamu kurumlarının müdürleri ile birlikte maske ve mesafe denetimi yaparak, salgın tedbirleri konusunda vatandaşları ve esnafı uyardı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek sahaya inerek Eymir Mahallesi Beyşehir Gölü Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulundu. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e ziyaretinde Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve kamu kurumlarının müdürleri eşlik etti. Maske ve mesafe denetimi yaparak, salgın tedbirleri konusunda vatandaşları ve esnafı uyaran Başkan Ramazan Şimşek "İnşallah el birliği ile bu sıkıntıyı çözecek bu günleri ise geride bırakacağız. Önemli olan mesafemizi koruyarak maskemizi takarak tedbirlere uymak. İçerisinde bulunduğumuz süreçte sağlığın bizler ve sevdiklerimiz için önemine bir kez daha şahit olduk. Gölbaşı Belediyesi olarak halkımızın sağlığını korumak amacıyla cami, duraklar, aile sağlık merkezleri, kıraathaneler, berber ve kuaförler gibi vatandaşımızın yoğun olarak kullandıkları alanlarda temizlik ve ilaçlama çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Aldığımız daha pek çok önlem ile sağlık odaklı belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Unutmayın ki hayat eve sığar. Ailenizin kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için sosyal mesafe kurallarına uyalım. Mecbur olmadıkça dışarı çıkmayalım, çıktığımızda da maskelerimizi çıkarmayalım” açıklamasında bulundu.
7/24 MESAİ YAPIYORLAR

Belediye ekiplerinin süreç boyunca büyük bir fedakârlık ve özveri ile çalıştıklarını ifade eden Ramazan Şimşek “Apartmanlarımızda da temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Koronavirüs çıkan apartmanlarımız üzerinde hassasiyet ile durulurken, vatandaşların temas edebilecekleri yerler de ilaçlanıyor. Yoğun şekilde çalışan ekiplerimiz 7/24 mesai yapıyor. Buradan bütün ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Gönder

Yorumlar